ul. Ignacego Mościckiego 12E, Gorzów Wielkopolski | Rejestracja Telefoniczna: 502 775 560

Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna to dyscyplina medyczna, której zadaniem jest zwiększenie atrakcyjności fizycznej pacjentów, poprawa ich samooceny oraz polepszenie jakości życia.

Dyscyplina ta posługuje się metodami lekarskimi korygującymi pojedyncze defekty estetyczne oraz – w części przypadków- łączy je w leczenie kompleksowe. Nastawiona jest przede wszystkim na działania profilaktyczne, ale również leczy zaawansowane zmiany. Zakres kompetencji lekarza medycyny estetycznej oraz zaawansowania zabiegów z tej dziedziny lokują się między kosmetologią a chirurgią estetyczną. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach o charakterze małoinwazyjnym. Są to jednak interwencje bardziej zaawansowane, mocniej ingerujące w głębsze partie skóry niż powierzchowne działania kosmetyczne czy kosmetologiczne. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie.

W naszym gabinecie wszystkie zabiegi wykonuje lekarz.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

Nasze wypełniacze są wyrobami medycznymi klasy III co gwarantuje doskonałą tolerancję i biokompatybilność bez niepożądanych reakcji immunologicznych.

Nasze preparaty zawierają bardzo niskie stężenie endotoksyn <0,0015 EU/mg. Dopuszczalne w UE stężenie endotoksyn to 12,5 EU/mg

W naszej ofercie znajdują się także rozwiązania dla medycyny regeneracyjnej z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej oraz rewolucyjne zabiegi z zastosowaniem lasera.

Oferowane przez nas zabiegi

- Blepharoplastyka - plastyka powiek

- Peelingi medyczne - fotodynamiczne

- Regeneracja:

- Mezoterapia igłowa
(skóra twarzy, głowa, szyja, dekolt, dłonie): kwasem hialuronowym, koktailami witaminowymi i innymi preparatami najwyższej jakości

- Wypełniacze:

- Toksyna biotulinowa (botox)

Zabiegi z zastosowaniem lasera smart 635nm

Zabiegi:

Godziny otwarcia:

  • Pn-Pt:

    9:00-19:00
  • Sobota i dni wolne:

    Indywidualne terminy

Dentysta Gorzów

Zajmiemy się Twoimi zębami sprawnie i bezboleśnie

Rejestracja: +48 502 775 560