Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Dostarcza do skóry właściwej kwas hialuronowy oraz substancje odżywcze, takie jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne.

Polega na serii drobnych, precyzyjnych iniekcji preparatu w bardzo małych dawkach, co pozwala na jego równomierne rozmieszczenie w skórze. Dzięki temu powierzchnia skóry jest odżywiana i rewitalizowana równomiernie i dogłębnie.

Doskonałe efekty mezoterapii w naszym gabinecie uzyskujemy dzięki zastosowaniu preparatów które posiadają bardzo wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego, które pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów widocznych już po pierwszym zabiegu. Dodatkowo obecność w preparacie hydroksyapatytu wapnia powoduje, że zabieg działa stymulująco na odbudowę i namnażanie włókien kolagenowych, co znacząco zwiększa jego długoterminową skuteczność. Kwas hialuronowy w naturalny sposób wypełnia przestrzenie międzykomórkowe wyrównując i znacząco odświeżając skórę, a dodatkowo preparat wspomaga powstawanie nowych włókien elastycznych i kolagenowych, dzięki czemu zregenerowana skóra nabiera zdrowszego, bardziej świetlistego wyglądu.

Mezoterapię igłową stosuje się na powiekach, twarzy, szyi, dekolcie, grzbietach rąk oraz wszędzie tam, gdzie skóra utraciła swoją dotychczasową jędrność i elastyczność.

Zabieg mezoterapii nie wymaga specjalnego przygotowania przed wizytą. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok. Mezoterapia może być wykonywana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Wykonanie serii zabiegów mezoterapii igłowej skutkuje nie tylko poprawą strukturalną, ale i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje redukcję istniejących zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Przeciwwskazania:

  • alergia na składnik preparatu
  • cukrzyca
  • stany ropnych i zapalne skóry
  • opryszczka
  • ciąża i karmienia piersią

Dentysta Gorzów

Zajmiemy się Twoimi zębami sprawnie i bezboleśnie

Rejestracja: +48 502 775 560