O nas

A&M DENT

Gabinet powstał w 2004 roku, przez te lata zyskałyśmy zaufanie pacjentów, kierując się zasadą: leczyć profesjonalnie i z empatią.


Gabinet rozbudowałyśmy i doposażyłyśmy w nowoczesny sprzęt. Na bieżąco śledzimy nowości stomatologiczne, poszerzamy swoją wiedzę i uczymy się nowych umiejętności. Oferujemy naszym pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych: chirurgia stomatologiczna, periodontologia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza z endodoncją, laser, implanty, profilaktyka stomatologiczna, rentgen cyfrowy. W naszym gabinecie uzyskacie państwo także piękny wygląd dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej wykonywanym przez lekarza.

W dzisiejszych czasach piękny uśmiech stał się niemal obowiązkowy. Rozwój technologii i wiedzy sprawia, że mamy mnóstwo możliwości, aby taki uśmiech uzyskać. Nie oznacza to wcale, że każdy z nas, aby mieć piękne zęby musi mieć „zrobione” implanty czy licówki. Jest wiele sposobów aby sprawić, by pacjent miał piękne i zdrowe zęby oraz chętniej się uśmiechał.

Dentysta Gorzów Wlkp.

A&M Dent to polecany i dobry dentysta stomatolog w Gorzów Wielkopolski. W naszej ofercie znajduje się protetyka, periodontologia, chirurgia stomatologiczna i implanty oraz usługi z zakresu medycyny estetycznej.

14+

Lat doświadczenia

100%

Satysfakcji
Lekarz Stomatolog
Lekarz Medycyny Estetycznej
Lekarz Stomatolog
Asystentka Stomatologiczna

Katarzyna Musiela

Rejestracja
Rejestracja
Kosmetolog, Linergistyka